צילום הריון

אם את מעוניינת בצילומי הריון, בחרי ראשית צלם או צלמת הריון והגיעי כשכבר יש לך בטן הריונית גדולה. כך תקבלי תיעוד מושלם של תמונות מן התקופה המיוחדת הזו.


היריון הוא תקופה כל כך מרגשת ואנו רוצים לנסות ולהנציח אותה בכל דרך אפשרית. בשנים האחרונות יותר ויותר נשים בוחרות לתעד את תקופת ההיריון ובייחוד את החודשים האחרונים בהם הבטן המפוארת מתנשאת בגאווה על ידי צילומי היריון. צילום היריון מאפשר לנו לשמור מזכרת מן התקופה המיוחדת הזו ולהראות את התמונות לגוזלים הקטנים כאשר יגדלו. כיום ישנם לא מעט צלמים מקצועיים אשר מתמחים במיוחד בצילומי היריון.

כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר ולזכות בצילומים ייחודים של תקופת ההיריון חשוב לבחור צלם או צלמת הריון בקפידה. ניתן למצוא צלם סטודיו לצילומי היריון, דרך המלצות של נשים אשר עברו את הצילומים ויצאו מרוצות ודרך חיפוש באתרי האינטרנט. כמעט לכל סטודיו ישנו תיק עבודות ממנו ניתן להתרשם ומומלץ כמובן לבקש המלצות מנשים אשר שכרו את שירותיו של הצלם או הסטודיו.

דבר אחד מהותי שחשוב להחליט כאשר בוחרים לעשות צילום הריון הוא האם מעוניינים בצלם או צלמת. מרבית צילומי ההיריון נערכים בעירום. הצילום לא נועד להציג עירום בוטה, אלא את גופה הקסום של האישה במהלך חודשי ההיריון מתקדמים. לרוב הצילומים מציגים את גופה של האישה כאשר איבריה האינטימיים מכוסים ובטנה היפה חשופה ובולטת. כל אישה צריכה להחליט האם היא תרגיש בנוח להצטלם עם אישה או עם גבר. בין אם בוחרים בגבר או באישה מומלץ לשאול על הניסיון ולבקש לראות תיק עבודות. נשים רבות מצטלמות לבד ואחרות בוחרות לעשות צילומים משפחתיים יחד עם בן הזוג או עם ילדים נוספים ולכן כדאי לבדוק האם לצלם יש את הניסיון בסוגים שונים של צילומים.

רוב צילומי ההיריון נערכים בסטודיו של הצלם, אך ישנן נשים שבוחרות להצטלם בחוץ, בטבע או בביתם בפינה מיוחד. אפשר להוסיף לצילום בגד מיוחד או חפצים בעלי סמליות מיוחדת למשפחה. הצילומים יכולים להיות בצע או בשחור לבן ועל כל אלו כדאי לחשוב לפני שבוחרים צלם. על כל מאפיין ייחודי בו מעוניינים כדאי להתייעץ עם הצלם ולהחליט על הכול לפני תחילת הצילומים.

לאחר סיום הצילומים האישה יחד עם הצלם בוחרים את התמונות הנבחרות אשר ירכיבו את אלבום ההיריון. בדרך כלל כל צלם או צלמת מציעים חבילות שונות, כאשר כל חבילה כוללת סוג אחר של אלבום וכמות שונה של תמונות לפיתוח. לרוב ניתן לקבל את האלבום המוגמר כשבוע לאחר הצילומים. מחיר של צילומי היריון משתנה מצלם לצלם ותלוי בדרך כלל בסוג הצילומים, סוג האלבום וצורת הפיתוח והעיבוד של התמונות.

המחיר לאלבום היריון מתחיל בדרך כלל בכמה מאות שקלים ולאלבום מושקע עם צילומים ייחודים תשלמו בדרך כלל קרוב ל- 3,000 שקלים. חשוב לבדוק האם לאחר הצילומים נקבל רק אלבום מודפס או האם נקבל גם קובץ דיגיטלי שכולל מבחר רחב יותר של תמונות, שיאפשר לנו לחלוק את התמונות המיוחדות עם חברים ברשת. בסופו של דבר לכל אחד יש טעם משלו וחשוב לדאוג שהתמונות יערכו בהתאם לטעמכם האישי.