תמונות טפט

את הטפטים של פעם מחליפים היום תמונות טפט קלות להדבקה, נוחות לרחיצה ולהסרה בעתיד.


תמונות טפט נחשבות כאפשרות עיצוב קירות הבית הזולה והאלטרנטיבית להדבקת טפטים על כל הקיר ולצביעה. התמונות גם חוסכות לגם דאגה לגבי הסרה ושימוש בחומרי דבק רעילים, מכיוון שמדביקים אותן בקלות רבה על פני הקיר, ללא צורך בטיפול מיוחד ומסירים אותן באותה הקלות. התאמה של תמונות טפט לריהוט החדר, וכן וילונות מעוצבים אסתטית יעשו את המהפיכה שהחדר זקוק לה.

בצביעת הקירות יש צורך להכין את הקיר, להשקיע בעבודה פיזית ובחומרים מתאימים, כדי לכסות את הקירות בחומר שישמר את הצביעה, אך תמונות טפט, בעלות עיצובים באיכות גבוהה מאוד ועמידות, מעניקות מראה מקסים ואין צורך לדאוג שהתמונה תדהה ותאבד מחינה.

מעצם יתרונותיהן, תקציבן הנמוך ופשטות השימוש, תמונות טפט תפסו תאוצה רבה בקרב עיצובי הבית המועדפים בשנים האחרונות. הגמישות שבשימוש, המאפשרת שינוי מהותי במראה הבית, הפך אותן לאהודות גם בקרב בעלי בתים, המשכירים דירותיהם ומבקשים להעניק שדרוג ורענון לעיתים קרובות לדירה.

עם התקדמות טכנולוגיות ההדפסה, תוכל בסופו של דבר, להשיג כל תמונה שתרצה גם בהזמנה מיוחדת, במספר ימים בלבד. כל מה שצריך זה לקפוץ לחנות של ציוד לבית ולבדוק אם מה שאתה מחפש נמצא במלאי ובמידה ולא, ניתן גם להזמין. אפשרות נוספת היא להזמין דרך רשת האינטרנט, שם תמצא מגוון אינסופי של סגנונות, נושאים, גדלים ואף מחירים אטרקטיביים. צריך גם להפעיל את הדמיון, לבצע מחקר ולשדרג את מראה כל הבית, ביום אחד.

למבוגרים שביננו, הזקוקים לעיצוב חדרים רגוע, כגון בחדר הישנה, תמונות טפט יכולות להשיג עבורכם בדיוק את האווירה שאתם זקוקים לה. תמונות טפט קיימות גם במגוון של נושאי טבע, חופי ים, צילומי מרהיבים של מעמקי הים – אשר ישדרגו באופן משמעותי את מראה החדר בו יודבקו ולא רק. השימוש בתמונות עומק וירטואלי בחדר, מעניקים תחושה של חדר גדול יותר, במיוחד אם הצבעים אינם מספקטרום הכהים.

תמונות טפט עשויות באופן כללי ממספר חומרים: כבעבר, ניתן להשיג אותם מ-P. V. C, אך בשנים האחרונות הוא אינו מקובל במיוחד. כיום השימוש הוא בבד לא ארוג ובנייר. זו דרך חסכונית לעשות שינוי, לשנות אווירה בבית ולא רק בחומרי עבודה. החסכון הוא בשעות היעדרות מהעבודה ובהשכרת שירותיהם של בעלי מקצוע כך שהיתרונות הם רבים וחשובים. יותר מכל מה שחשוב הוא שתקבלו את העיצוב המדוייק שאתם רוצים.