בחירת חברת הובלות

טיפים לבחירה נבונה של חברת הובלות


מה אנו נדרשים לקחת בחשבון כאשר אנו עוברים לדירה חדשה? ראשית, בעת מעבר דירה, חשוב לבחור חברת הובלות מקצועית ואמינה שתדע לתת פיתרון טוב ושירות טוב לכל צרכינו. וכאשר מדברים על שירות, הכוונה היא לחברת הובלות שתצעד איתנו יד ביד מהבית הישן לבית החדש אליו אנו נכנסים. בפרט, מדובר על סיוע באריזת הדירה, הובלה בטוחה של הרכוש שלנו לכתובת המגורים החדשה, ועזרה בפריקת הציוד בחדרים, ואף סידורם. בעת הובלת הדירה חשוב שנדע לבטח את עצמנו, על כל מקרה שלא יבוא, בביטוח הובלות, שיכסה בעת הצורך נזקים שנגרמו בעת ההובלה: מקרר שנפגע, טלויזיה שחלילה נפלה, ארון שנשרט ואפילו קערת פיירקס עם סנטימנטים עמוקים אליה, שעברה מדור לדור עד אלינו ולצערנו נפלה על הריצפה ונשברה. אם אתם מעדיפים לבחור בשירות הובלות זולות, ודאו כי הוא גם אמין ומקצועי ולא רק זול.

חשוב לדעת, כי כל פריט ציוד בעת ההובלה דורש ידע וטיפול מיוחד. למשל, בעת הובלה של מקרר, חשוב לזכור שלא להוביל את המקרר בצורה מאוזנת על מנת שלא להוציא אותו מכלל תפקוד. בעת הובלת ארון, צריך לדעת לפרק את הדלתות של הארון ולסמן אותם בצורה ברורה בכדי שבעת ההרכבה כל דלת תחזור למקומה (החלפה בין הדלתות בארון עלולה להביא למצב שפתיחה וסגירת הדלתות תהיה בעייתית). בעת הובלת ציוד מחשבים או מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, יש לעטוף את המסכים ושאר החלקים הפגיעים היטב ולרפד את הציוד על מנת שלא ישבר חלילה.

כניסה לדירה חדשה יכולה להיות חוויה מאוד כיפית ונעימה, אך אם חלילה משהו השתבש בעת מעבר הדירה עצמו, החוויה עלולה להסתיים בעצב ובכאב. לכן, חשוב שלא לחסוך עוד כמה שקלים בעת בחירת חברת הובלות, לשאול חברים על חברה מומלצת או לקרוא המלצות להובלות באינטרנט, ובסופו של דבר לבחור בחברה שתדע לתת פיתרון הולם, ושעומד מאחוריה מוניטין ונסיון רב. אם נשלם עוד מאה שקלים בשקלול הכללי, יום אחרי לא נזכור זאת. אך אם הטלוויזיה שלנו לא תעבוד בדירה החדשה, או ארון הבגדים ישרט, אלו צלקות שישארו עימנו לאורך זמן, וחבל.