אטרקציות בירושלים

מחפשים אטרקציות בירושלים? מחפשים חוויה בלתי נשכחת למשפחה ולילדים? מחפשים בילוי לסוף שבוע?


ירושלים, בירת ישראל, נחשבת לאחד ממוקדי התיירות המסקרנים והפופולריים ביותר בישראל, אם לא המעניין והמסקרן שבהם. כאחת מהערים העתיקות בעולם (ההתיישבות הראשונה בה הייתה ככל הנראה בשנת 5000 לפנה"ס), היא מאפשרת לתיירים ליהנות משילוב מנצח של ישן וחדש, קלאסי ומודרני, מסורתי וחדשני. אם אתם מחפשים אטרקציות בירושלים, ישנם בעיר אתרי תיירות רבים היכולים לתת מענה לתיירים בעלי תחומי עניין רבים ומגוונים. כמה דוגמאות על קצה המזלג לאטרקציות מרכזיות בעיר שמומלץ לכל תייר לבקר בהן:

  • מעלית הזמן – סיור מרתק בהיסטוריה של ירושלים, כולל בתקופתו של המלך שלמה, המלך הורדוס, ורבים וטובים אחרים.
  • שוק העיר העתיקה – שוק ענק המעניק מגוון כמעט אינסופי של מוצרים במחירים אטרקטיביים חסרי תחרות בעיר בפרט ובישראל בכלל,
  • מוזיאון מגדל דוד – מצודה שנבנתה על ידי האימפריה העות'מאנית ששימשה בעבר להגנה צבאית על העיר. שלטונות רבים זכו לשלוט בירושלים בתקופות כאלה ואחרות, וכל אחד מהם הותיר חותם מסוים על המצודה, וכך הפכה המצודה לשריד ארכיאולוגי המתעד היטב את תחלופות השלטון שעברה ירושלים לאורך ההיסטוריה.
  • מוזיאון המדע – חוויה מדהימה לכל המשפחה. מומלץ לקחת את הילדים למסע מעשיר ומלמד בו נחשפים לשלל תערוכות אינטראקטיביות ומהנות כשהנושא המרכזי המשותף לכולן – המחקר המדעי על שלל סוגיו.
  • קניון מלחה - קניון מלחה העצום בגודלו יאפשר לתייר הצרכן ליהנות משלל חנויות. מזון, ביגוד, ספורט ופינת חיות לילדים הם רק חלק מהדברים שניתן ליהנות מהם בקניון זה.